Tunik örgü hırka modeli
Tunik örgü hırka modeli

Tunik örgü hırka modeli


TUNİK ÖRGÜ HIRKA

Bayan tunik örgü hırka modeli, En güzel ve en yeni model örgü hırkaları ve örgü kazak modelleri ile, bolero,şal,şapka,patik,çorap,oya örneklerini sitemizden bulabilirsiniz

Tunik örgü hırka modeli için gereken Malzemeler: Renk akıllı ipten pembe tonları 130 gr, Şiş 4,5 numara

sablonlar ve orgu raporu Tunik örgü hırka modeli

tunik hırka şablonlar ve örgü raporu

 

Tunik örgü hırka modelinin Şablonlar ve örgü raporlarını yakınlaştırmak için resmin üzerine tıklayınız

Tunik örgü hırka yapılışı Ön: 72 ilmekle başlanır. 20 ilmek ters örgü, örgü raporu, 20 ters örgü, örgü raporu olarak devam eder. Ters örgüyle bitirilir. 46 cm boyunca, kol tarafından 5 sırada 1 ilmek eksilterek devam eder. Daha sonra düz örgüye geçilir. 2 sıra düz örgüden sonra 1 arttırıp, 1 eksiltme yaparak kemer için yol yapılır. Düz örgüyle devam edilir. Yaka kısmından, 8 cm.de 1 ilmek açılır. Kol yuvası için, önce 3, sonra 2 ilmek keserek düz örgüye devam edilir.

Tunik örgü hırka yapılışı Arka: 137 ilmekle başlanır. 20 ters örgü ve rapor çalışılır. 46 cm boyunca yanlardan 5 sırada 1 ilmek eksilterek devam eder. Daha sonra düz örgüye geçilir. 2 sıra düz örgüden sonra, 1 arttırıp 1 eksiltme yaparak kemer için yol açılır. Düz örgüyle devam eder.

Tunik örgü hırka yapılışı Kol: 65 ilmekle başlanır. 20 ters örgü, örgü raporu ve 20 ters örgüyle devam eder. 20 cm sonra düz örgüye geçilir. 12 cm düz örülür. Daha sonra yanlardan her sırada 1 ilmek eksilterek devam eder. 18 cm sonra ilmekler kapatılır.

 

Bütün örgü modelleri için Tıklayınız 

Bütün örgü hırka modelleri için Tıklayınız

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Xnxx