Tığ işi Bayan örgü Hırka
Tığ işi örgü hırka modeli

Tığ işi Bayan örgü Hırka


TIĞ İŞİ

ÖRGÜ HIRKA

Tığ işi örgü hırka resim galerisi sayfa sonunda yer almaktadır. Şablonlar konu içerisinde bulunur.

Tığ işi örgü örnekleri, Tığ işi delikli örgü hırka modeli, Bayan pembe örgü hırka modeli, Örnekli anlatımlı tığ işi örgü hırka modeli, Bayan örgü hırka modelleri, Tığ işi örgü hırka modelleri ; Bayanlar için özel olarak seçtiğimiz tığ işi örgü hırka örneği ile size tam bir örgü keyfi yaşatıyoruz. Şablonlarında yardımıyla örebileceğiniz bu örgü modeli çok şık ve güzel bir model,  bu tığ işi örgü hırkayı örmeden önce resim galerimiz den nasıl görüldüğüne bakabilirsiniz. Özellikle bahar ve yaz aylarında giyilebilecek bir delikli örgü hırka modeli olarak karşınızda.

Tığ işi örgü hırka modeli  Malzemeler: Alize marka yün renk 32 150 gr, Şiş 5 numara, Tığ 4 numara

tig isi hirka sablonu Tığ işi Bayan örgü Hırka

Tığ işi örgü hırka şablonu

Şablondaki örneklemeyi görebilmek için resmin üzerine tıklayın

   5 numara şiş ile 150 ilmek atılır 4 sıra haraşo ördükten sonra tığ işine geçilir. Şemadaki motif uygulanır.

Tığ işi örgü hırka modeli yapılışı Kol: 44 ilmek atıp 2 ters 2 düz lastik örülür. 25 sıra sonra düz örgüye geçilir. 1 sıra düz örgü örülüp kesilir. Tığ işine bağlanır. Motif örneği devam eder. 4 motif bittikten sonra kol için kesime başlanır.

Her iki uçta trabzan yapılacak. 6 sıra motif olduktan sonra ( 45 cm ) kol için oyuk oluşturulur. Omuzlar dikilir ve yaka çevresi için şiş takıp 4 sıra haraşo örülür.

 

Bütün örgü modelleri için Tıklayınız 

Diğer hırka modelleri için Tıklayınız

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Xnxx