Süs eşyaları
cam ayakkabı ev süs eşyaları

Süs eşyaları


Süs eşyaları

Süs eşyaları her evde ilk göze batan ürünlerdir. Özellikle bayanların vitrinlerini odalarını , yemek masalarını ,sehpalarını güzel ve dekoratif göstermek için bir birinden güzel süs eşyalarını kullanırlar. Genellikle süs eşyası seçmek çok zor ve zahmetli bir iştir. Çok fazla süs eşyası modeli bulunamaz yada bulunan süs eşyaları sizi tatmin etmez. İhtiyaç olarak veya ihtiyaçtan çok ticari kazanç kısmında krize her zaman açık olduğu düşünülen bu pazarda ürünler oldukça az ve zor bulunur yada basit kolay üretim göze hitap etmeyen süs eşyaları bulunur ve bunlarda sizi tatmin etmez işte biz burada devreye giriyoruz en güzel süs eşyalarını siz sevgili ziyaretçilerimiz için resim galerisi oluşturuyoruz ve beğendiğiniz bu ürünleri nereden ne şekilde temin edebileceğinizi en ince ayrıntısına kadar açıklıyoruz.

İşte sizler için kullanışlı güzel ve evinizin dekorasyonuna uyum sağlayabilecek süs eşyaları ve bunları alabileceğiniz mağazalar.

Süs eşyası satan markalar ve sizler için seçtiğimiz süs eşyaları :

 

Gitti gidiyorda bulabileceğiniz süs eşyaları gittigidiyorda arama kısmına maddeler halinde yazdığımız koyu satırları yazarak ulaşabilirsiniz.

  1. Şelale süs eşyası :  bu ürünler evinizde özelikle salonunuzun köşe kısımlarında harika duracaklardır. Bu tarz bir ürünü kolay kolay bulmanız pek mümkün görünmüyor. Ürün elektrik ve su ile çalışıyor. Çalışma esnasında dışarıya su sıçraması yapmıyor. Şelale çalışmaya başladıktan sonra ışıklar saçan topu suyla birlikte döner ve etrafa renk renk ışıklar saçarak görsel bir şölen yaşatır özellikle loş ortamlarda şelalenin yanında saatlerce zaman harcayabilirsiniz. Misafirleriniz ürünü nerden aldığınız öğrenmek için çok uğraşacak.
  2. Ahşap gemi süs eşyası: Hollanda yapımı ahşap malzemeden olan bu gemi süs eşyası gövde kısmı gemi gövdesinden çok ayakkabıyı andırıyor bu görselliği ile de özellikle vitrinde göze çarpıcı bir eşya olarak duruyor.
  3. Gece lambası şeklinde süs eşyası: gece lambası gibi görünen bu ürün aslında dekoratif bir süs eşyası porselen ve taş işlemeli özellikle üzerindeki işlemeler ve parlaklığı ile masanızda veya salonunuzun herhangi bir köşesinde harika duracaktır.
  4. Renkli ayaklı süs eşyası: gece lambası şeklindeki süslemeyle aynı mimariye sahip ürün dekoratif farklılıklar içeriyor resim galerimizde zaten bu ürünleri daha iyi inceleyebileceksiniz.
  5. Himalaya tuzu lamba: bu lambalar 4kg ağırlığında  çok dekoratif bir süs eşyası lamba olarak özelliklede gece lambası olarak da kullanılabiliyor.
  6. Dekoratif duvar yapıştırmalı kuslar : duvar dekorasyonu için oldukça uygun bir ürün özelikle duvarlarınızın boş durduğunu düşünüyorsanız

Hediyelerdunyasi.com ürünleri

  1. İpek dokumalı Atatürk portresi süs eşyası :  bu ürün şuan için 20 tl civarında ve ipek dokumadan yapılmış bir Atatürk resmi ve Atatürk’ün başında bir Türk bayrağı var portrenin 2 fotoğrafını resim galerimizde bulabilirsiniz.
  2. 3lü nar nazar boncuklu : nazar boncuklu ve 3tane narı andıran bu toprak ürünü şuan için 35 tl civarında tabiî ki firmanın yapacağı fiyat değişikliklerinden websayfamız sorumlu değildir. Göze hitap eden bu narlar ayrı ayrı kullanılabilecekleri gibi hepsi birlikte de kullanılabilir.

 

 Diğer süs eşyaları ve dekor ürünleri için tıklayınız  

 

Diğer dekoratif ürünler için resim galerimize bakmayı ihmal etmeyin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Xnxx