Salon Dekorasyonu
En güzel salon modeli

Salon Dekorasyonu


SALON MODELLERİ

Salon Dekorasyonu ; En güzel salon modelleri ve en güzel salon dekorasyonlarını sizler için derledik. Birbirinden güzel salon modelleri ile klasik salon modelleri ve modern salon modellerinden dilediğiniz modeli seçerek kendi eviniz için uygulayabilirsiniz.

Daha önceki yazılarımızda her çeşit banyo modelleri ile her çeşit mutfak modellerini siz sevgili ziyaretçilerimiz için hazırlamıştık. Şimdi de sizler için En güzel salon modellerini hazırladık Resim galerimizden keyifle gezebilirsiniz.

Salon Modelleri ;  Salon bir evin tüm bireylerinin toplandığı beraberce vakit geçirdikleri tek yerdir. Banyolar, mutfaklar veya odalar kişi veya çiftlere özelken salon genel kullanım alanıdır. Tüm aile bireylerinin toplandığı salonlar elbette ki evin en güzel mekanı olmalıdır. Kimi zaman evinize gelen misafirlerinizi ağırlarsınız kimi zamansa günlerde kadınlar komşularını ve akrabalarını ağırlarlar. Kadınların birbirileri üzerindeki etkileri salon dekoruna da yansıyor. Kadınlar evde en güzel salon modeline sahip olmak için adeta yarış içerisine giriyor.

Salon dekorasyonu yaptırırken dikkat nelere dikkat edilmeli ;

Çocukların sürekli olarak koşuşturdukları salonlar dekore edilirken dikkat edilmesi gereken ise eşyaların tehlike oluşturabilecek yerlere konulmaması kırılabilecek özel eşyaların çocukların oyun alanından uzak tutulması. Sonuç olarak bir evde çocuk varsa o evde sürekli bir takım eşyalar kırılabilir ve kazalar olabilir bunu en aza indirmek içinde salon dekorasyonu yaptırırken ayrı özen gösterilmeli.

Erkekler içinse durum biraz daha farklı ister evin büyüğü olsun isterse genci salonda koltuk takımının yada kanepenin direk olarak tvyi rahat göreceği bir konumda olması tv izlerken zahmet çekilmemesi hatta koltukta uzanıp rahatlıkla televizyon izlenebilmeli. Televizyonu dekore ettirirken çok yüksek veya alçak olmamasına salonun genişliğine uygun bir boyutta olmasına ve salonun durumuna göre oturma gruplarının düzenli konulmasına dikkat edilmeli.

Kadınlar içinse özellikle günlerde bir araya geldikleri bayan arkadaşları ile sohbetlerini rahatlıkla edebilecekleri bir ortam oluşmalı en güzel sohbetler yüz yüze bakılıp gerçekleştirilenlerdir. Koltukların alengilli veya ters olarak birbirilerini yandan görecek şekilde dekorasyona uydurulmalı ister istemez kadınların kalabalık günlerinde oturdukları yerlerden dönmelerine ve rahatsız olmalarına sebep olacaktır. Bunun için salon modelleri içerisinden size uygun bir modeli seçip yaptırırken salonunuzun genişliğini ve durumunu dikkate alıp mobilyalarınız var ise ne tarz bir mobilyaya hangi tarz bir salon dekorasyonu yaptırmanız gerektiğini iyi analiz etmeli ve ister çocuk ister kadın isterse erkek olsun hepsini rahat ettirecek bir ayarlama yapmanız gerekmekte.

 Salon modelleri ; Salon dekorasyonu  Evinizi yenileme vakti geldiğiniz düşünüyorsunuz , yeni bir ev aldınız ve salonunu kendi zevkinize uygun döşemek istiyorsunuz veya ev yaptırıyorsunuz ve o kadar masrafa girmişken neden benim istediğim bir salon dekorasyonu uygulamayın diye düşünüyorsanız. Yukarıda yazdığımız nedenleri de dikkate alarak kendiniz için en uygun salon modeliniz resim galerimizden seçerek bu modeli ustanıza yaptırabilirsiniz. İsterseniz de birkaç tane salon modelinden bir model oluşturabilirsiniz. Şu modelin rengi bu modelin mobilyaları ve şu modelinde dizaynı diye düşüne bilirsiniz. Salon modellerinde sizler için büyük gelecek modelleri odanızın durumuna göre küçültebilir. Küçük gelecek modelleri de biraz büyüterek ve diğer modellerden ek yaparak büyütebilirsiniz.

Salonlar için tv üniteleri konularımız ile mobilya konularımızdan isterseniz yeni mobilyalar seçebilir bu mobilyaları yeni salon dekorasyonunuz içerisinde uygulayabilirsiniz.

Modern Salon modelleri (modern salon dekorasyonu);  Bu yazımız genel manada modern dizayn edilmiş salon dekorasyonu içermektedir. En güzel ve en gösterişli salon modellerini bu yazımız içerisinde bulabilirsiniz sonuçta yeni bir salon yaptırıyorsanız bunun en modern ve en güzel görünüşe sahip salon olmasını istersiniz. Bizde bu yüzden en güzel ve en gösterişli salon modelleriniz modern salon dekorasyonu bölümümüzde resimlerle açıkladık birbirinden güzel renkler de ; siyah, beyaz, kombine siyah beyaz kırmızı kombine kırmızı beyaz yeşil, mavi koyu mavi ve açık mavi ile koyu mavi karışımı renklere sahip salon modelleri, Parlak ahşapların kullanıldığı kahve rengi ve kırmızı renkler de ki modellerden bir karışım hazırladık Resim galerimizdeki resimlerden hangilerini beğenirseniz zevkle odanıza yaptırabilirsiniz.

Salon dekorasyonuna uygun diğer yazılarımızla salonunuzun bütünlüğünü sağlayabilirsiniz.

 

Diğer ev dekorasyon modelleri

 

 

 

 

(1) Comment

  1. Pingback: klasik salon dekorasyonları | hayatinmodasi.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Xnxx