Murat Boz
Hadise ve Murat boz

Murat Boz


MURAT BOZ

Murat boz şarkıları , besteleri , şarkı sözleri , Murat bozun hayatı hakkındaki bilgileri.  Murat boz 07.03.1980 Zonguldak /Ereğli doğumlu ilk okul yıllarını Zonguldakda  geçiren yakışıklı sanatçı Daha sonralarda İstanbul a taşındı. 1999 yılında bilgi üniversitesi Cazı kazanan sanatçı bu üniversitende mezun olduktan sonra , İTÜ Türk müziği devlet konservatuarı na başladı. Birçok sanatçıya vokallik yapan murat boz.

2006 yılında yıldızının parlamasına sebep olan ‘’aşkı Bulamam ben ‘’ tek şarkılık single si ile büyük bir hayran kitlesine sahip oldu. Yakışıklı şarkıcının özellikle bayan hayranları kendisini bu single den sonra hiç yalnız bırakmadı. Daha sonralardan bu destekle sanatçı ‘’maximum’’ albümünü 2007 yıllında yayınladı.  Kral tv müzik ödülleri ve İstanbul fm altın ödülleri’ nde en iyi çıkış yapan erkek sanatçı ödülünü aldı. Türk pop müziğinde efsaneleşen murat boz yakışıklılığı ilede hayranların kalbinde taht kurmuş Bir çok genç kızın rüyalarını süsleyen murat boz erkekler tarafından da takdir ediliyor.

2009 ve 2010 yıllarındaki 2 albümü MURAT BOZ’un çok daha kısa bir sürede tüm ülke tarafından sevilen ve her geçen gün artan hayran kitlesine sahip olmasını sağladı. 2009 yılı ocak ayında‘’ para yok ‘  u yayınlayan murat boz şubat ayında da boş durmayarak şans adını verdiği ikinci albümünü yayınladı.   Daha sonra sırasıyla : Özledim – her şeyi yak – Sallana sallana – gümbüg gümbür – iki medeni insan – Şarkılarınada klipler çekti. Murat boz  iki medeni insan şarkısını daha sonra Soner sarıkabadayı  iie düet yaparak şarkının yeni bir versiyonunu yayınladı. Soner sarıkabadayı  aynı zamanda iki medeni insan şarkısının söz yazarı ve bestecisiydi.  Düet yaptıkları bu şarkıyı bilgisayar ortamında düzenleyen murat boz daha sonra bu düeti single olarak satışa sundu. Albümünün son vieo klibi olarak buralardan giderim ben  i yayınladı.

Hayat sana güzel şakısını 10.04.2010 yılında single olarak piyasaya sundu  Fakat daha önce mart ayında hayat sana güzel Şarkısına klip çekip yayınladı.

2011 yılında Aşklarım büyük benden  adlı 9 şarkılık albümünü yayınladı (9.mayıs.2011)  ilk klibini, single çıkardığı aşklarım büyük benden parçasına ikinci klibi ise Hayat öpücüğü  3üncü klibi ise Geri dönüş olsa ile 4 üncü klibi Kalamam arkadaş ile tüm devam etti ve  albümdeki 7 şarkısına video klip çekti

Bu  yıllardan  sonra gelen başarılarla adından sıkça söz ettiren sanatçı günümüzde hadise, Hülya Avşar, Mustafa sandal ile birlikte acun ılıcalının Programı olan o ses Türkiye yi sunuyor. O ses Türkiye yarışma programını ilk sezon şampiyonu olan Oğuz Berkay Fidan , Murat bozun takımında olduğu için birinci sezonun kazan jüri üyesi Murat Boz oldu.

Şarkı ve albüm listesi :  Maximum 2007 , şans  2009 ve Aşkların büyük benden 2011

Murat BOZ’un aşk hayatı

MURAT BOZ EVLENDİ
Sanat camiasında yıllardır bir efsane gibi konuşulan Eliz Sakuçoğlu ve Murat Boz evliliğini ve boşanmasını belgeleriyle ispatlanıyor. Evlilik haberlerini sürekli yalanlayan Murat Boz’un nüfus kayıt belgesi ünlü popçunun, Alman vatandaşı olan Sakuçoğlu ile 10 Ekim 2008’de Almanya’nın Passau kentinde evlendiği görülüyor.
Murat Boz Eliz sakuçoğlundan boşandı
AYNI zamanda menajeri de olan Eliz Sakuçoğlu ile askerlikten kurtulmak için evlendiği kulaktan kulağa fısıldanan Murat Boz, geçen yıl çıkan bedelli askerlik kanunundan yararlandı. Boz, eşine, “Artık askerlikproblemim yok. Gel boşanalım, Türkiye’de yeniden evlenelim” dedi. Çift, 14 Ağustos 2012 günü Diyarbakır’ın dağ yamacına kurulu küçük ilçesi Hazro’da Asliye Hukuk Mahkemesi’nde anlaşmalı olarak boşandı.

Murat Boz hadise yakınlaşması  O ses Türkiye yarışma programında hadisenin sözleri ile tartışılmaya başlanan hadise murat boz yakınlaşması tüm sanal alemi etkisi altına almıştı Şimdilerde boz ve hadise birliktemi değimli kafalarda soru işareti olarak kalmaya devam ediyor.

Xnxx