Kısa Hırka Örgü Modelleri
Bayan hırka örgüsü modeli

Kısa Hırka Örgü Modelleri


KISA ÖRGÜ HIRKA MODELİ

Bayan Kısa örgü hırka modelleri, Bayan örgü modelleri anlatımlı, Siyah beyaz Çok güzel örgü hırka modelleri, Çift renk örgü hırka modeli, En güzel örgü hırka modeli, Bayanlar için çift renk Kısa ve harika örgü hırka modeli; Şablonlar ve sade anlatım yardımıyla kolaylıkla dokuyabileceğiniz harika bir Örgü hırka modeli, Her mevsim giyime uygun bu modelin resimlerine resim galerimizden ulaşabilirsiniz. Çok sade ve şık olan bu modelde alize marka ip kullanılmıştır. % de 100 akriliktir.

Bayan kısa örgü hırka modeli için gereken Malzemeler: Angora  renk numarası 60 siyah, verona renk numarası 43562 350 gr, Şiş 5 numara

sablon kisa orgu hirka modeli Kısa Hırka Örgü Modelleri

Kısa örgü şablonu

Kısa örgü hırka modeli yapılışı Ön: 38 ilmek angora lux ile 2/2 lastik başlanır. ( 2 ters / 2 düz ). 6 cm sonra verona yüne geçilir. Arada ilmek keserek 31 ilmeğe düşürülür. Toplam 28 cm sonra yaka için tek taraftan, her iki sırada 1 ilmek kesilir.

Kısa örgü hırka modeli yapılışı Arka: Angora yün ile 86 ilmek atılır. 2/2 lastik örülür. Veronaya geçilir. Arada 1’er ilmek keserek 72 ilmeğe düşürülür. Toplam 43 cm ördükten sonra kesilir.

 Kısa örgü hırka modeli yapılışı Kollar: Angora yün ile 100 ilmek 2/2 lastik örülür. 6 cm sonra veronaya geçerken 84 ilmeğe düşürülür.  ( arada 1’er ilmek keserek ).

Kısa örgü hırka modeli yapılışı Bitiş: Omuzlardan dikilir. Kollar ilave edilir. Kol altı ve beden dikildikten sonra, yaka kenarları ve ön kısma şiş takıp angora yün ile 6 cm lik lastik örülür. ( 2/2 ).

Bu şekilde örgü hırka tamamlanır.

 

Bütün örgü modelleri için Tıklayınız 

Diğer hırka modelleri için Tıklayınız

 

 

Konu ile alakalı kelimeler : Bayan örgü hırka modelleri, Hırka örmek, Resimli hırka örgü anlatımı, Bayan hırka örgüsü, Siyah örgü hırka modelleri,  Siyah beyaz örgü hırka modeli, Bayan örgü hırka modelleri, En güzel hırka örgüleri, En güzel kazak örgüleri, Örgü modelleri, Bayan örgüleri, Bayanlar için örgü modelleri, Erkek örgü kazak modelleri, Erkek örgü modelleri, Örme hırka modelleri, Örme kazak modelleri

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Xnxx