Kapüşonlu Anlatımlı Bebek Ceketi
Bebekler için anlatımlı ceket tarifi

Kapüşonlu Anlatımlı Bebek Ceketi


KAPÜŞONLU BEBEK

CEKETİ

Bebekler için Anlatımlı örgü ceket modeli ve bu modelin nasıl örüleceğinin tarifini siz sevgili ziyaretçilerimiz için veriyoruz. Örgü modellerine her gün yenisini eklediğimiz kategorimizle sizlere hizmet vermekten keyif alıyoruz. Bebekler için yapabileceğiniz bu ceket mavi, kırmızı ve pembe renklerde çift düğmeli bir ceket. Anlatımlı bebek ceketi 9 aylık bebekler içindir. Daha küçük bebekler için cm de 3 sıra veya 3 ilmek eksiltilir daha büyük aylık bebekler içinse bunun tam tersi cm de 3 ilmek veya 3 sıra artırılır.

Malzemeler: 2 yumak kırmızı pembe mavili akıllı ip veya ( alize burcum bebe patik 2162 nolu ip 2 yumak) şiş numarası: 5.5

Kapüşonlu Bebek Ceketinin Yapılışı

ÖN: 34 ilmek haraşo ve devamı 2 ters/ 2 düz lastik olacak şekilde başlanır. 6 sıra sonra, düğme kenarı 8 ilmek haraşo ile devam eder, düz örgüye geçilir. 29 cm.lik uzunluk tamamlanınca, omuz için 9 cm.lik kısım kesilir. Kalan ilmekler kapüşon için devam eder. Her 2 sırada bir, haraşo olmayan kenardan 1 ilmek arttırarak 18 cm örülür.

ARKA: 77 ilmekle 2ter/2düz lastik başlanır. 6 sıra sonra düz örgüye geçilir. 29cm.lik uzunluk tamamlandıktan sonra, omuzlar için her iki kenardan 9cm.lik ilmekler kesilir. Ortada kalan ilmekler kapüşon için 18 cm daha düz örülür.

KOL: 36 ilmekle 6 sıra 2 ters/2 düz lastik örülür. Her 4 sırada bir, yanlardan birer ilmek arttırarak 16 cm tamamlanır.

 

Kapüşonlu Örgü Bebek Ceketi Resimleri ve Şablonları

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Xnxx