Kabarık Gelinlik Modelleri
Rangarenk en güzel kabarık gelinlik modelleri

Kabarık Gelinlik Modelleri


KABARIK GELİNLİK

MODELLERİ

En güzel kabarık gelinlik örneklerini siz sevgili ziyaretçilerimiz için derledik. 2013 Kabarık Gelinlik Modelleri,gelin adayları için sıkça tercih edilen gelinliklerden biridir.Farklı model ve tasarımlar sunan gelinlik mağazaları bu sezon gelinlik modelleri seçme konusunda bayanları hayli zorlayacak gibi görünüyor.Sizlere seçmiş olduğum modellerden örnekler galerimiz den bakabilirsiniz.

 

Alt tarafı kabarık gelinlik modellerinin üst tarafı nasıl işlenmiş olursa olsun alt tarafı kabarık ise o gelinlikte ki hava bambaşka duruyor. Gelinlikler farklı kesimlere farklı isteklere hitap ettiği için çok fazla çeşitliliği ile dünyada ve ülkemizde farklı desen ve modellerde oldukça zengin ürün arşivine sahiptir. Yeni evlenecek insanların mağazada ilk başlarda gelir kabarık gelinlik modelleri. Bunun için gelinlik tasarlayanlar başta kabarık modeller olmak üzere dantel straplez ve iyi taş işlemelerini tercih ediyorlar. Gelinliklere mağazalarda baktığımızda hepsi birbirine çok benzer geliyor ancak 2013 te yeni kreasyonlarda bu durum biraz değişiyor ve birbirine benzemeyen farklı modeller kullanıyorlar. Kabarık gelinlik modellerinde uzun bir kuyruk harika dururken kabarık gelinlik modellerinde kuyruksuz modeller bile harika duruyor. Taş işlemi kabarık modellerde gelinliğin alt kabarık tarafının daha sade olması gerekir yada hafif pırıltılar olabilir. Üst tarafı dantel bir model seçmek istiyorsanız kuyruğunuz da kalçanızdan başlayarak konulan fiyonklar çok hoş duruyor. Kabarık gelinlik modellerinde tüllerin tiftik tiftik olması size wamp bi gelin havası katarken kat kat inen ve her katına gül işlenmiş gelinlik masumane bir hava katar. Kabarık gelinlik modelinde o gece çok rahat edersiniz biraz sade biraz kabarık.

 

Gelinliğin şıklığını ve zerafetini kalitesini ve modelini en güze gösterek olan gelinliğin kumaşıdır. Kabarık gelinlik bakarken bu ayrıntıyı es geçmeyiniz. Çünkü kabarık gelinliklerde kullanılan kumaş o gelinliği olduğundan kötü bile gösterebilir. Genellikle kalça tarafı geniş olan bayanların tercih etmesi gereken bir modeldir hatları kapatmada etkilidir. Her vücut yapısının giymesi gerek gelinlik tarzları vardır. Üstü straplez kabarık gelinlik modeli seçiyorsanız sade bir inci ile hoş bir kombin yapabilirsiniz.

 

Kraliçe edası ile süzüleceğiniz sıradışı, harika bir gelinlik modeli. Bu çok özel modele uygun saç tasarımı, ayakkabı seçimi ve küpe, gerdanlık gibi aksesuarların seçimi ve tercihlerdeki kalite de çok önemlidir. Unutmayın kusursuz bir görünüm, aslında ayrıntılarda saklıdır.

 

(3) Comments

  1. Pingback: Gelinlikler | hayatinmodasi.com

  2. Pingback: renkli gelinlik modelleri | hayatinmodasi.com

  3. Pingback: Gelinlik modelleri | hayatinmodasi.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Xnxx