İştah Kapatıcı yiyecekler
Kuru erik iştahınızı kapatmanıza yardımcı olur

İştah Kapatıcı yiyecekler


İŞTAHINIZI KESEN YİYECEKLER

İştah kesmek, iştahı kapamak ,iştah kapatan bitkiler,iştahı kesen yiyecekler,iştahı azaltan yiyecekler
İştahlı insanların yemek yeme alışkanlığını azaltması oldukça zahmetlidir. İştahımızı azaltmak çok zordur. Karnım tok ama yinede yemek istiyorum gözüm aç gibi terimleri kilolu iseniz bir çok kez söylüyorsunuzdur. O zaman gözümün gözü kör olsun lafını uygulayacağınız besinleri altta sizin için yazıyorum.

İştah Azaltan yiyecekler
1 – Albümin iştah kapatır. Bir küçük tabak yiyeceğiniz kadar fasulye tencereye koyun ve haşlayın içine sirke tuz ve karabiber koyun lezzet versin. İsteğe göre yağsız kremada koyulabilir.
2 – Brokoliyi ve karnabaharı haşlayın dilerseniz sade yada yoğurta tatlandırıp yiyebilirsiniz. Bu besinler sizi lif açısından zengin olduğu için tok da tutacak.
3 – Bir kase mor eriği tarçınla birlikte haşlayın şeker ihtiyacını karşılar tatlı isteğinizi bastırır.
4 – Salatalığı ince kabuklarıyla birlikte uzunca doğrayın üzerine dereotu serperseniz hem tok kalırsınız hem vücudunuzun su ihtiyacı karşılanır hem de kalorisi neredeyse hiç yoktur.
5 –Yağsız balıkla bu ton balığı olabilir kendinize içine meyvede koyabileceğiniz kivi portakal gibi meyveli salata hazırlayın. Balıkta iyot bulunduğu için açlık hissiniz daha az olacaktır.
6 – Kuru yemişlerden kuru erik yiyin açlık hissettiğiniz de kan şekeriniz düşer kuru erik kan şekerinizin düşmesini engeller ara öğünlerde bir avucu geçmeyecek kadar yiyebilirsiniz. Fazla yemeyin.
7 – Ananas yiyebilirsiniz. Ananasın içindeki enzimler protein sindirimini hızlandırır doyurucudur. Ayrıcı selülit için oldukça faydalıdır.
8 – Haftada en az iki kez yumurta yiyin. Yumurta hem tok tutar hem de mutluluk verir.
9 – Enerjinizin yerine gelmesini istiyorsanız 1tutam maydanozu doğrayın ve blender dan geçirin sebze suyunun içine katın üzerine acı sos ekleyin ve için. Yağ yakımınızı hızlandıracaktır.
10 – Bezelyenin içinde albümin vardır sık sık bezelye çorbası yapıp tüketebilirsiniz.
11 – Meyve sularınızı soda ile birlikte tüketin. Bu şekilde iştahınız azalacaktır.
12 – Portakal ıspanak karabiber ve yoğurttan oluşan bir salata hazırlayın. Enfeksiyonlara da birebir olan bu salata açlık hissinizi de ortadan kaldıracak
13 – Yulaf ezmesi yiyin. Yulaf ezmesinin içine kur meyvelerden koyarsanız daha lezzetli olacaktır. Karbonhidrat ihtiyacınız da giderilecek.
14 – Böğürtlen yiyin. Böğürtlen hem tok tutar hem de sizi neşelendirir. Böğürtlenin içinde bulunan doğal şeker kan şekerinizi de yükseltmez.
15 – Yağsız kaşarı incecik dilimleyin ve üzerine zeytin ve bir yemek kaşığı sirke dökün açlığınızı bastırın.
16 – Bol adaçayı tüketin. Baharat olarak yemeklerinizde de kullanabilirsiniz.
17 – Kekik tüketin kekik metabolizmayı hızlandırıyor.
18 – Biberiyeyi et yemeklerinde tüketebilirsiniz. Kan dolaşımını hızlandırır ve canlandırıcı etkiye sahiptir.
19 – Sinameki uzun kullanımlarda önerilmez ama gerekli durumlarda müshil görevi görür bağırsakları temizler.
20 – Çiğ tere yemeye çalışın. Yağ yakımını hızlandırır ayrıca içinde bir çok vitamin vardır.

Xnxx