İlginç süs eşyaları
yatak odasa için süs eşyası

İlginç süs eşyaları


EN İLGİNÇ SÜS EŞYALARI

İlginç süs eşyaları : En değişik ve göze en farklı görünen ev süs eşyaları , evinizi ilginç süs eşyaları ile dekore edin. Daha önceki yazılarımızda sizin için en güzel süs eşyalarını tanıtmıştık. Şimdiki yazımızda normal süs eşyalarından biraz daha farklı olan ilginç ve birbirinden farklı süs eşyalarını tanıtacağız . Bu süs eşyalarını emin önünde Tahta kaleden Temin edebilirsiniz biz nette aynı modelleri bulamadık emin önüne gitmek belki biraz zahmetli olabilir fakat bu ürünleri gördükten sonra bu zahmete değeceğinden biz eminiz.

Emin önü tahta kaleden alabileceğiniz İlginç ev süs eşyaları

Cam Kuru kafa  süsleri  Camdan kuru kafa biçiminde yapılmış bu sürahiler ister mutfakta isterse salonda kullanılsın bir farklılık katacağı kesin , En ilginç süs eşyaları başında bu sürahiler geliyor evinize gelen bir misafire bu sürahilerde su ikram etmeniz bile oldukça ilginç olabilir.

İskelet heykel süsleri  iskelet heykelleri bir mumun etrafına toplanmış ve aynı zamanda da mor yada siyah bir gülü andıran motiflerle süslenmiş  oldukça farklı bir tasarıma sahip bu süs eşyaları evinde korku atmosferini canlı tutmak isteyenlerin tercihi olabilir. Özellikle yabancıların bunu cadılar bayramında bolca kullandığından biz eminiz.

Cadı bebek süs eşyası   Bu süs eşyası evde ufak çocuklarına alınabilecek bir oyuncak olarak da geçiyor. Neden derseniz cadımız resimde de görebileceğiniz gibi koca gözlü, siyah cadı şapkalı , kırmızı saçlı masumane tavırlar içerisinde bir cadı 30 cm boyundaki bu bebek nereye koyarsanız koyun ayakları üstünde durabiliyor. İstenirse yüksek bir yere istenirse duvara da asılabilir.

İlginç ayakkabı süsleri :  Resimlerde de görebileceğiniz gibi özelikle yatak odanızda aynanın yanına durabilecek bu kadın ayakkabıları da odanıza farklı bir hava katabilir.

El bombası süsleri  Mavi ve beyaz renkte biri küçük biri büyük bu toplar renkleri ve üzerilerindeki işlemelerle  ve parlaklıklarıyla ev süs eşyaları katagorimize giriyorlar. Resimlerde de görebileceğiniz gibi bu süs eşyaları vitrinde her yere koyulabilir üstelik ışık toplama özellikleri sayesinde ışıklar kapandıktan sonra odaya loş bir ışıklandırma bile yapıyorlar tabi bu ışıklandırma yarım saten fazla süremiyor maalesef.

Böcek süs eşyası :   Farklı bir böcek motifindeki bu heykelcik evinizde özelikle çiçekleriniz varsa bunların etrafına koyduğunuzda odanıza çok farklı bir hava katacaktır. Misafirleriniz geldiğinde ilk anda korkmaları bile içten değil

Bronz maymun heykeli  Bronz dan görünen bu tahta boyamalı büyük goril evinizin içi için uygun bir sus eşyası olmayacaktır. Fakat bahçeniz varsa ve bahçenizde bir değişiklik yapmak isterseniz bu goril tam size göre, Dayanıklı tahtalardan imal edilmiş bu gorille çocuklarınız veya yakınlarınızın çocukları oynamak isteyebilir. Dayanıklılığı sayesinde bu durum bir sorun teşkil etmeyecektir.

Daha adını yazıp açıklayamadığımız onlarca süs eşyasını da resim galerimizden inceleyebilir ve emin önü tahta kaleden bu ürünleri temin edebilirsiniz.

 Diğer süs eşyaları ve dekor ürünleri için tıklayınız 

NOT :  Bu ev süs eşyalarını Emin Önünü Tahta Kaleden Temin Edebilirsiniz 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Xnxx