Halı modelleri
Merinso halı zeugma modeli

Halı modelleri


HALI MODELLERİ

Royal halı modelleri, Dinarsu halıları modelleri , Saray halı modelleri, koyunlu halı modelleri, merinos halı modelleri,Ve diğer halı markaları, Halı markalarının halı modelleri içerisinden Evinizin havasını değiştirmek için rengarenk halılardan birini seçin.  Halı seçiminde en az tasarım kadar hijyenik olması da çok önemli. Peki bu konuda ne kadar şey biliyoruz!

Birbirinden ünlü halı markalarının halı resimleriniz resim galerimizde inceleyebilirsiniz. Ve halı markasının beğendiğiniz halılarını mağazasından görerek alabilirsiniz. Örnek olarak Saray Halının fotoğrafları arasında  Saray halı ırmak halı modeli yazıyorsa Bu Saray halı firmasının Irmak halı modelidir. Ve Saray halı mağazasına gidip ırmak Modeli halılarınıza bakmak istiyorum demeniz yeterlidir.

 

3 Büyük halı Firmasının halı modelleri ve Resimleri ; Diğer halı Markaları Dekorasyon katagorimizden Halı ve Perde modellerine Bakabilirsiniz.

ROYAL HALI MODELLERİ

İki yıl önce geliştirdikleri antibakteriyel antimite ve antimantar özellikli “ 3 etkili halı “ projesinin ardından geçtiğimiz aylarda halıda sigorta dönemini başlatan Royal halı dünyada ilkleri gerçekleştirmeye devam ediyor. İnavasyon ve arge çalışmaları öncesinde Pazar araştırması yaptıklarını belirten royal halı pierre cardin halı genel müdür yardımcısı Aydoğan Yıldır bir yıl çeşitli ortamlarda antibakteriyel halılarını test ettiklerini ve olumlu neticeler aldıklarını belirtiyor. “ bu özellikleri 30 yıkamadan sonra dahi %99.9 sağlayarak dünyada bir ilke imza attık “ diyor. ‘ sigorta halı ‘ projesi ile de halı sektöründe Türkiye’de ve dünyada yeni bir ilke daha imza attıklarını ifade eden royal halı tüketici hatalarından kaynaklı lekeler, yırtılmalar, su baskınları, yanma, çalınma dahil tüketici kaynaklı tüm hasarlar bu uygulamayla güvence altında. Halıları bu uygulama çerçevesinde 1 yıl sigortalanıyor ve bu süre içinde tüketici kaynaklı hasar gören halılar yenisiyle 2 kere değiştiriliyor.

Tüketiciler halı alırken hiçbir ek ücret ödemeden sigorta halı güvencesinden faydalanıyor. Bu uygulamayı sadece royal halı yapıyor. Firma olarak yeniliklere devam ettiklerini açıklayan royal halı Türk el sanatlarından Ebru sanatını halıya uyarlamak için çalıştıklarını bunun için Ebru halıya 1 milyon bütçe ayırdıklarını söylüyor.

Royal halı Markasının en yeni halı modelleri ;  Flash Halı, Pegasus , Yeni Flora, Ebru halı , Cratos, Yeni Natura Ve diğer eski modelleri ; Serenada,figure,aden,natura,asos,flora , salsa, bolero, Tebriz, modes, Flamenko, jasmin, Sirtaki, Focus, Caıllou, Poem, Rumba, Nihavend  Olarak listeleniyor

Royal halı resim galerisinden bu modellerden beğendiğinizi Royal halı mağazalarından model ismini söyleyerek temin edebilirsiniz.

SARAY HALI MODELLERİ

Saray halı markası Ürettiği birbirinden harika halılarla tüketicilerine kaliteyi ve hijyeni beraberinde sunuyor. Harika desenler ve işlemelerle güzelleştirilmiş birbirinden güzel modelleri siz tüketicilerin hizmetine sunuyor. Vizyon temiz hava halı modeliyle evinizin havasını tazeleyen halı üreten saray halı markasının diğer ürünleri de şöyle sıralanıyor;

Anemon, Dört Mevsim ,Duvardan Duvara, Frize Gabbeh ,Frize Ventus, Gold, Irmak,, Mimoza,Nehir,Pusulalı Namazlık,Samyeli,Saray, Saray 3B,Saray Alize, Saray Antique, Saray Avanos, Saray Fulya, Saray Hercai, Saray İpeksi, Saray Jel Taban ,Saray Kardelen ,Saray Kids ,Saray Kids Jel ,Saray Kids Jel Bukle , Saray Nepal ,Saray Patchwork ,Saray Pırıltı ,Saray Safir ,Saray Sihir ,Saray Sonat, ,Saray Temiz Hava ,Saray Yakut ,Sedef ,Sembol ,Sembol Temiz Hava ,Shaggy Sahil ,Simli Fulya ,Simli , Shaggy ,Şönil Shaggy ,Vizyon ,Vizyon Temiz Hava

 

MERİNOS HALI MODELLERİ

Merinos halı markasının Birbirinden Hoş halı modelleri Nedir bu modelleri; Merinos klasik, Venüs modeli halılar, İpek modeli halılar, Sultan, Fashion shaggy ,Venedik , Merinos klasik Nepal, Merinos shaggy, Zeugma ve Paris Shagyy Modelleri olarak karşımıza çıkıyor.

Merinos halıya ait bu güzle halı modellerini resim galerimizde bulabilirsiniz. Merinos halının en güzel halı modellerinden 10larcası resim galerimizde bulunuyor dilediğiniz modeli seçip meronis mağazalarından temin edebilirsiniz.

 

 Halı Nasıl Temizlenir Öğrenmek için Tıklayınız

 

 

 

Konu ile alakalı kelimeler : 2013 halı modelleri, en güzel  halı model, en yeni halı modeli,markaların halı desenleri,saray halı modelleri,royal halı modelleri ,merinos Halı modelleri,halı markaları, 2013 halı modelleri, Tüm markaların halıları, En güzel halı modelleri, Halılar, Halı resimleri, Tüm markaların halıları

 

 

 

Xnxx