Gelin saçı modelleri
kurdeleli açık gelin saçı modeli

Gelin saçı modelleri


GELİN SAÇI

MODELLERİ

Gelin saçı : İste o beklenen özel gün sonunda geldi düğün günü bir kadının hayatı boyunca unutamadığı en özel günlerinden biridir. Gelin adayının gelinliğini gösterebilmesi için gelin başı ve duvak en önemli etkendir. Gelin olmak oldukça zor bir iştir. Saçınızın tokaları olsun kuaförünüz olsun hepsini ayrı ayrı düşünmeni iyice araştırmanız gerekli. 2013 yılında değişik saç trendleri farklı olma çabası olsa da genellikle zarif ve doğallık ön planda. Çoğu gelin klasik tarzları tercih eder. Herkesin yüz hatlarının farklılığı gelinliğine uygun saç yapımı şarttır. Her türlü saç gelin saçı olabilir bu size özel bir seçimdir günlük hayatınızda at kuyruğu bir saç kullanıyorsanız gelinliğinizle de bu modeli tercih edebilirsiniz fakat saçınıza kullanacağınız aksesuarların böle sade bir modelde biraz şık durması gerekmektedir yoksa çok özensiz görünebilirsiniz. En önemli saç modeli kendimize yüzümüze gidebilecek modeldir bunu sizden iyi kimse bilemez. Etraf size birçok öneri getirebilir tabi ki bunlar doğruda olabilir ama içinize sinmiyorsa gelin sizsiniz kendi istediğiniz modeli mutlaka yaptırın. Kuaförünüze karar verdikten sonra düğün gününüzden 1 ay önce provaya gidin ve düğün gününden 1 hafta önce tekrar gidin ki eksik yanlış yada herhangi bir aksaklıkla karşılaşmayın unutmayın ki her şey mükemmel olmalı. Bu yıl topuzdan ziyade salık saçlar çok moda. Defilelerde genellikle gerçek çiçeklerle yapılmış taçlar salık saçlara takıldığında romantik bir görüntü verirken zariflik de süper duruyor.sıkı topuzlar çok yok bu yıl dağınık topuzlar yine kullanılabilir. Eğer gelinliğinizin sırtı açık bir modelse ve saçınız uzunsa yandan yapılmış içinden çiçekler geçen bir örgü modeli var ki bayılacaksınız.
Saç modelinizi seçerken saç renginizi de baz alarak düşünün örneğin siyah saçta harika duran bir model açık renk bir saçta aynı havayı vermeyebilir. Saçınız dalgalı yada düzse beğendiğiniz model çok önemli değildir şayet kıvırcık sa bunun için aynı şeyi söyleyemeyiz daha özenli bir saç yapılması gerekir.
Saçlarınız kısa diye sakın üzülmeyin dışarıda gördüğümüz bir çok uzun saç orijinal değil bunun için kaynak yaptırtabilir çıt çıt kullanılabilir yada postiş takılabilir sizde o hep istediğiniz saçlara sahip olup düğününüzde istediğiniz modeli yaptırabilirsiniz. Yalnız bu işinin uzmanı bir kuaför olsun lütfen aralardan kaynaklar çıtçıtlar ben buradayım demesin.
Kısacası bu yaz trend dağınık topuzlar sade iri dalgalarla yapılmış araya gerçek çiçekler ve çiçeklerle dolanmış örgü modelleri.
Müslüman bir ülkede yaşıyoruz ve inançlarımız doğrultusunda her gelinin saçı tabiki açık değil. Tesettürlü bayanlar için artık o kadar güzel elin başları var ki sitemizden hepsine göz atabilirsiniz. Tesettürlü gelinlik modellerini tamamlayacak gelin başı modelinizi tamamlayarak Gelinlik’iniz sade bir modelse cesaretli bir gelin başı seçebilir abartılı bir Gelinlik’iniz varsa sade ama şık bir gelin başı tercih edebilirsiniz. Tesettürlü gelin başlarında genelde yanda yada arkada bir model seçiliyor. 2013 yılında bizim size önerimiz çok fazla taşlı gösterişli modeller tercih edilmiyor. Seçtiğiniz modelin sizi gölgede bırakmaması çok önemli yani taşlı modeller yerine sade ve yüzünüzü ön plana çıkartacak bir model saçebilirsiniz.
Cepken yada bolero olan bir model seçtiyseniz gelin saçınız toplu ve ensede bir model olmalı. Eğer uzun kollu bir gelinlik seçtiyseniz arkadan uzun bir şekilde sarkan bir model seçmelisiniz.
Galerimizden bütün gelin saçı modellerine bakabilirsiniz.

 

Diğer Saç Modelleri İçin Tıklayınız

Nişan Saç Modelleri için Tıklayınız

 

Xnxx