Erkek saç modelleri


ERKEK SAÇ

MODELLERİ

Erkek saç modelleri, erkek saç şekilleri, Erkek saç kesim modelleri, Uzun erkek saç modelleri, dalgalı erkek saç modelleri, kısa erkek saç modelleri , kıvıcık erkek saç modelleri; Sevgili ziyaretçilerimiz konu saç modeli olurda Hiç erkek  saç modellerinden bahsedilmeden geçilir mi? Birbirinden Güzel saç modellerini siz sevgili ziyaretçilerimiz için derledik bilindiği gibi sizler için yayınladığımız ürünleri nerelerden alabileceğiniz fikirleri veriyorduk fakat erkek saç modellerinde maalesef böyle bir şansımız yok sizler için birbirinden güzel saç modelleri ile saç kesim modellerini ve hayran kaldığınız ünlülerin saç modelleri resim olarak galerimizi ekleyeceğiz. Beğendiğiniz saç kesim modelleri ile saç modellerini kuaförünüzde rahatlıkla yaptırabilirsiniz.

Öncelikli olarak birkaç saç modelini tanıtalım

David beckham saç modelleri :

Yakışıklı futbolcu David beckham’ın futbolundan sonra en çok konuşulan konusu şüphesiz ki  saç  modelleri, Ünlü sporcunun gündelik hayatta kullandığı üstü uzun yanları normal saç modelleri ve genelde maçlarda karşımızda çıkan uzun saçlarının yanı sıra katalog çekimleri ve İngiltere olimpiyatlarının açılışındaki yanlar 3 numara saç kesim modelleriyle de dikkat çekici saçlara sahip. Şampuan reklamlarında boşa oynamadığını gösteriyor.

Kısa kesim erkek saç modelleri :

Genellikle kısa kesim saç modelleri erkeklerin saç sorunu olduğu dönemlerde kullandıkları modellerken bazı erkekler için karizmalarını tamamlayan bir etken olarak görülebilir mesela prison break dizisinin karizmatik oyuncusu Wentworth miller veya Taşıyıcı serilerinin ve banka işi filminin karizmatik oyuncusu Jason ststham gibi saç modelleri sade ve düz kısa kesimle oldukça karizma göründükleri bir gerçek.  Veya yakışıklı oyuncu Kıvanç tatlıtuğ unda kısa kesim saç modellerini televizyon ekranlarınızda şüphesizki görmüşsünüzdür.

Orta uzunluktaki saç modelleri :

Orta uzunluktaki saç modellerinde brad pitt , Tarkan- kıvanç , beckham , Murat boz gibi birbirinden ünlü isimleri sayabiliriz. Orta uzunluktaki saçlar Resim galerimizde de görebileceğiniz gibi farklı taranma tarzları veya farklı kesim modelleriyle de dikkat çekici olabilmek içten bile değil.

Uzun saç modelleri :

Erkekler için uzun saç çoğunlukla hayatlarının bir devrinde denedikleri bir modeldir.  Birçok ünlü oyuncuda uzun saçlarıyla kamera karşısına çıkmış daha sonralardan gerek filmlerdeki rolleri gerekse reklamlardaki rolleri gereği bu saç modellerinden vaz geçmişlerdir. Fakat uzun saçlarıyla ünlü bir Barış manço vardıki hepimiz onu iyi biliriz saçlarını beklide sadece askerlik döneminde kısaltmış ve ölene kadar uzun saçlı kalmayı başarmıştır. Uzun saç modelleri de bazı erkekler için yakışıklılığı tamamlayan bir başka etkendir. Sizler için resim galerimize birbirinden güzel uzun saç modellerini ekledik.

Kıvırcık saç modelleri :

Birde erkeklerde kıvırcık saç modeli vardır. Çok uzatıldığında bonus diye tabir ettiğimiz bir saç modeli alabildiğinden birçok kıvırcık erkek saçlarını o seviyelere kadar uzatmaz fakat bazı kıvırcık erkek saç modelleri var ki bunlar uzatıldıklarında erkeğin karizmasına karizma katabilmektedir. Resim galerimize eklediğimiz bu karizmatik kıvırcık saç modellerine de bakabilirsiniz.

İlginç saç modelleri :  

Birbirinden renkli değişik boyalı ve kesimlerli bir o kadar farklı erkek saç modellerini de sizler için derledik konu değişiklik olunca kadınları aratmayan bir erkek egomanyası  olduğunu da bilginize sunabiliriz.

 

Diğer saç örgü modelleri ve saç şekilleri için Tıklayınız

 

 

 

Xnxx