Erkek mont modelleri
spor klasik erkek mont modeli

Erkek mont modelleri


2013 ERKEK MONT

MODELLERİ

Erkekler için seçtiğimiz birkaç mont modeli ve markası hakkında ayrıntılı bir bilgi vermeye ve siz sevgili ziyaretçilerimizi aydınlatmaya çalışacağız.

2013 yılının yeni trendleri alışveriş mağazalarında internette ve sokaktaki birçok köşe başı dükkanında yerlerini çoktan aldı. Dış montlar iç montlar olmak üzere erkekler için 2 tür mont içinde derisinden süetine uzunun dan kısasına binlerce çeşit ve markada mont bulmak artık hiçte zor değil.

Erkek montlarından birbirinden ünlü birçok firmanın yanı sıra piyasada yer etmeye çalışan irili ufaklı bir çok mont firması var üstelik birde buna merdiven altı diye tabir edilen Tahtakale mallarını da eklediğimizde erkek mont çeşitlerinde hiçte sınır olmadığını görüyoruz.

Belli başlı markalar içerisinde erkeklere en fazla çeşidi sunan   Benetton colin’s fred Perry jack ve jones  loft, rodi derimod  gibi markalar ve bu markaların bu seneki modellerinin tam bir kalite ve şıklık yarışında olduklarını söylemeden edemeyeceğiz

Markafoni, Limango ,1v1y hepsiburada tchibo enmoda    gibi internet alışveriş siteleri bu markaların ürünlerini size en uygun fiyatlar ve  en iyi hizmetle sunmak için ellerinden geleni yapıyorlar.

Bu yılda kaliteden taviz vermeyen görüntü ve şıklığı ön plana çıkararak siz değerli ziyaretçilerimizi bu soğuk havalardan koruyan  birçok mont modelinden ihtiyaca göre birkaç modeldi özellikle yazmak istedik

Deri mont modelleri  Kumaş yerine hayvan derisinden üretilen bu mont modelleri barındırdığı derinin özelikleriyle rüzgarı, yağmur suyunu ve kar suyunu hiçbir şekilde geçirmiyorlar. Birde deri montun kendine has tarzına bayılan kullanıcıları da unutmamak gerekir.

Suni deri mont modelleri : gerçek deriden olmayan üretim teknolojisinden kaynaklanan gelişmelerle deri montlara yakın özelliklerde  üretile bilen mont modelleri. Tar oalrka deri montlardan sadece kalite olarak ayrılan mont modelleridir.

Şişme mont modelleri : Bunlar daha çok naylonumsu malzemelerden üretilir ve görüntü olarakta çok şık durur özelikle  zayıf insanların daha şişman görünebilmek için kullandığı mont modelleridir

Sitemizin alt kısmında yer alan fotoğraflardan size en uygun mont modelini seçebilir ve 2013 te erkek mont çeşitlerindeki değişimi kendi gözlerinizle görebilirsiniz

Xnxx