Erkek çocuk örgü modelleri
Erkek çocuk örgü kazak modeli

Erkek çocuk örgü modelleri


ERKEK ÇOCUK ÖRGÜ KAZAK / ERKEK ÇOCUK ÖRGÜ HIRKA

Erkek çocuklar için örgü kazak modeli ve yine erkek çocuklar için örgü hırka modellerin nasıl örüleceğini anlatacağız. Öncelikli olarak erkek çocuk örgü kazak modeli ve erkek çocuk örgü hırka modelleri  için gerekli olan malzemeler yazının devamında yer alıyor. Daha sonra Malzemelerin altında şablonlar ve anlatımlar yer alıyor. Şablonları ve anlatımları takip ederek bu iki erkek çocuk örgü modelini örebilirsiniz.

ERKEK ÇOCUK ÖRGÜ KAZAK

Erkek çocuk örgü kazak için gerekli olan Malzemeler: Renk 604 / 605 130 gr, Şiş 4 numara

sablon erkek cocuk orgu kazak Erkek çocuk örgü modelleri

Erkek çocuk örgü kazak şablon resmi yakınlaştırmak için üzerine tıklayını

Erkek çocuk örgü kazak yapılışı Ön ve Arka: 84 ilmekle düz örgü başlanır. 2 ters 2 düz lastik başlanır. 20 sıra sonra düz örgüye geçilir. Kol oyuğu için önce 3, sonra 2 ilmek kesilir. Yaka hizasına gelindiğinde ortadaki 20 ilmek kapatılır. Sonra 2 kere 2’şer ilmek ve omuza kadar örülür.

 

 

Erkek çocuk örgü kazak yapılışı Kol: 35 ilmekle 2/2 lastik başlanır. 20 sıra sonra düz örgüye geçilir. 5 sırada 1, ilmek arttırılır. 32 cm sonra her iki yandan 2’şer ilmek keserek 11 cm daha örülür. Omuzlardan biri dikilir ve yakaya şiş takılır. 10 sıra lastik örüp kesilir. Diğer omuzda dikilip kollar eklenir. Ilık ütü tavsiye edilir.

ERKEK ÇOCUK ÖRGÜ HIRKA

Erkek çocuk örgü hırka modeli için gerekli olan Malzemeler: Renk 601 220 gr, Şiş 4 numara

sablon erkek orgu hirka Erkek çocuk örgü modelleri

Erkek çocuk örgü hırka şablon resmini yakınlaştırmak için üzerine tıklayın

 

 

Erkek çocuk örgü hırka yapılışı Ön: 38 ilmekle 1/1 lastik başlanır. 18 sıra lastikten sonra düz örgüye geçilir. Yaka hizasına gelindiğinde 2 sırada 1 ilmek eksiltilir. Kol oyuğu için önce 3, sonra 2 ilmek kesilir. Omuza kadar devam eder.

Erkek çocuk örgü hırka yapılışı Arka: 80 ilmek 1/1 lastik başlanır. 18 sıra sonra düz örgüye geçilir. Kol oyuğu için her iki yandan önce 3, sonra 2’şer ilmek kesilir.

Erkek çocuk örgü hırka yapılışı Kol: 40 ilmek 1/1 lastik başlanır. 18 sıra sonra düz örgüye geçilir. 5 sırada 1, her iki yandan 1’er ilmek arttırılır. 34 cm sonra yanlardan 2’şer ilmek keserek 14 cm boyunca eksiltilir.

Erkek çocuk örgü hırka yapılışı Montaj: Omuzlar dikildikten sonra ön kısma şiş takıp 7 sıra 1/1 lastik örülür.

 

Diğer bebek ve çocuk örgüleri için Tıklayınız

Diğer örgü modelleri için Tıklayınız

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Xnxx