Eldeki Lekeler İçin Çözüm


ELDEKİ LEKELER İÇİN

BİTKİSEL ÇÖZÜM

El Lekeleri: Elde meydana Gelen zamanla genişleyebilen ve rahatsız edici cilt lekeleridir. Eldeki lekeler nokta nokta olabilecekleri gibi büyük halka şeklinde de olabilir.Ayrıca  eldeki lekeler bir çok renkte olabilirler fakat en yaygın görülen Kahverengi el lekeleri ve Beyaz el lekeleridir. Bitkisel yöntemlerle Eldeki lekelerden kurtulmak veya en azından bu keleri azaltmak mümkündür. Bizde sizler için doğal Yöntemlerle Eldeki Lekelerden kurtulmanız için Birkaç Bitki tarifi hazırladık.

 

Eldeki Lekelere Karşı Doğal Çözüm

Malzemeler: 1,5 yemek kaşığı limon suyu ve 20 gram yaş maya

Hazırlanışı: limonu ve yaş mayayı karıştırıp eldeki lekeleriniz üzerine sürün  yarım saat kadar bu kremi elinizde bekletin ve daha sonra yıkayın.

 

Eldeki Lekeler için Bitkisel Çözüm

Malzemeler:  2 yemek kaşığı keten tohumu, 2 çay kaşığı gliserin yağı, 1 çay kaşığı limon suyu, 1 çay kaşığı toz tarçın ve 2 yemek kaşığı pirinç.

Hazırlanışı: Pirinç ve keten tohumu haşlayıp süzün Üzerine diğer malzemeleri ilave ederek karıştırın. Hazırladığınız karışımı Lekeli olan bölgelerinize sürün ve yarım saat bekletin.  Bu karışım El dışında ciltteki diğer lekeli bölgeler içinde kullanılabilir.

 

Kuru Ve Çatlayan Eller İçin Doğal Krem Hazırlama

Şayet elleriniz Kurumuş ve ellerinizde çatlaklar oluşmuşsa tarifini vereceğimiz bu doğal kremle ellerinizin kuruluğunu giderebilir ve  çatlakları  Tedavi edebilirsiniz.

Malzemeler: 1 adet limonun suyu, 1 Çorba kaşığı pudra,  5-6 damla kolonya, 10 gram gliserin ve 10 gram badem yağı

Hazırlanışı: Yukarıda yazan tüm malzemeleri bir tasta krem kıvamına gelene kadar karıştırın,daha sonra bu karışımı bir kapta saklayın ve Her gün ellerinize sürün.

Xnxx