Ekosa Erkek Örgü Kazak Modelleri
Ekosa erkek örgü kazak modeli ve kadın dalgalı ajur örgü kazak modeli

Ekosa Erkek Örgü Kazak Modelleri


NAKIŞLI EKOSE ÖRGÜ ERKEK KAZAK

Ekosa nakışlı erkek örgü kazak modelleri, Erkek örgü kazaklar, Ekosa kazak örgüleri, Erkek örme kazak modelleri; Kendinden desenli nakışlı ekosa kazak modeli erkekleri kış aylarında Soğuk havalardan koruyan oldukça şık ve güzel bir model üstelik şablonlar yardımıyla kolaylıkla örülebilecek bir model. Resim galerimiz den kazak bittikten sonra nasıl görünecek görebilirsiniz.

Ekosa örgü kazak için Malzemeler: Renk kendinden desenli akıllı ip 560 gr, Şiş 4,5 numara

sablon1 Ekosa Erkek Örgü Kazak Modelleri

Erkek örgü kazak modeli şablonu

Resimi yakılaştırmak için üzerine tıklayınız   

 

Nakışlı ekose örgü erkek kazak yapılışı Ön: 110 ilmek atıp 2/2 lastik başlanır. 7 cm sonra düz örgüye geçilir. 36 cm düz örgüden sonra, kollar için her geliş gidişte 1’er ilmek kesilir. 19 cm sonra yaka için ortadaki 22 ilmek kesilir. 3 cm sonra omuzlardan kapatılır.

Nakışlı ekose örgü erkek kazak yapılışı Arka: 110 ilmek atıp 2/2 lastik başlanır. 7 cm sonra düz örgüye geçilir 36 cm düz örgüden sonra her gidiş gelişte yanlardan 1’er ilmek kesilir. 22 cm sonra ilmekler kapatılır.

Nakışlı ekose örgü erkek kazak yapılışı Kol: 48 ilmekle 2/2 lastik başlanır. 7 cm sonra düz örgüye geçilir. 5 sırada 1 her iki yandan 1’er ilmek arttırılır. 45 cm sonra her iki yandan önce 3’er ilmek, sonra her gidiş gelişte 1’er ilmek kesilir.

Ön parçaya ekose nakış yapılışı: Motif ipliğin çizgi renklerinden alınan iplikler iğneyle 3 cm aralıklarla basit dikiş adımlarıyla dikilir.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Xnxx