Doğal saç örgü modelleri
Örgü at kuyruğu saç modeli

Doğal saç örgü modelleri


DOĞAL SAÇ

ÖRGÜLERİ

Örgü at kuyruğu saç şekilleri ve balerin topuzlar 2013 yılının saç modası olarak karşımıza çıkıyor, Doğal saçlar, doğal saç şekilleri, sprey yardımıyla saç modelleri,Günden güne doğallaşan saç modelleri hem günlük hayatta hem de gecelerde kendine güvenli ve bir o kadar da kadınsı tablolar yaratıyor.
. Duş sonrası özensizce toplanmış bir saçlar iddialı bir makyajla bir araya gelerek sıra dışı bir görüntüye imza atabilir.
. Son dönemin ilgi çeken ürünlerinden Sea Salt yani deniz tuzu içerikli spreylerle saçlarınıza denizden çıktıktan sonra doğal haliyle kurumuş görüntüsü verebilirsiniz.
. Saçlarınıza saç spreyi sıktıktan sonra burgu şeklinde döndüre döndüre kuruttuğunuz da doğal bukleler elde edebilirsiniz.
. Şimdiden sinyallerini veren kahkül modası için kahkül kestirmenize gerek yok! Saçınızla uyumlu renkte seçeceğiniz takma kahküllerle bu merakınızı giderebilirsiniz.
Saç analizi çok önemli: Bu kış aylarının gecelerinde en çok göreceğimiz saç modeli doğal toplanmış balerin topuzlarını ve net taranmış at kuyruklarını göreceğiz. Davetlerde yüz yapısına uygun net topuzlar da hem çok şık hem de kurtarıcı modellerden.
Gelecek yaz için öngördüğümüz renk ve modeller ise yüz şekline göre kahküller, volümlü ama naturel taranmış yandan at kuyruklarını ve at kuyruklu örgüler yüzü net açıkta bırakan ıslak at kuyruklarını göreceğiz.
En beğenilen bu dönemde artistlerin saçları olarak örnek verirsek: Ceyda düvenci, Ece sükan yerlilerden. Yabancılar dan ise Taylor swift, Milla jovovich ve Penelope crus favorilerden.
Renk değişikliği yapmak isteyen kadınlar karar vermeden önce dikkat etmesi gereken konular ise; renk değişikliği yapmak isteyen kadınlar öncelikle hayalindeki rengi kuaförlerine aktarsınlar ve daha sonra mutlaka iyi bir diyalogla yüzünün mü yoksa saçının mı ön plana çıkmasını istediğini anlatsınlar. Genelde koyu renkler yüzü açık renklerse saçı ön plana çıkarır. Renk değişikliği yapılırken mümkün olduğu sürece saçlarına zarar verecek açıcılardan kaçınmaları ve çok radikal değişikliklerde iki kere düşünmelerini öneririm. Diğer önemli konu ise renk değiştirirken boyunuzu yüz şeklinizi, saç cinsinizi ve mesleğinizi dikkate almanız çok önemlidir.
Saçlarınıza dilediğiniz forma sokabileceğiniz ürünler ise :
Matrix Break Fix: Kırık Onarıcı Durulanmayan İksir; 34.50 tl
Kérastese Elixir Ultime Bakım Yağı: 125 tl
Osis Sparkler Parlaklık Spreyi; 43 tl
Tonik Guy Deniz Tuzu Etkili Şekillendirici; 34 tl

 

Diğer saç örgü modelleri ve saç şekilleri için Tıklayınız

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Xnxx