Çocuk Örgü Hırka Modeli
Çocuklar için harika örgü hırka modelleri

Çocuk Örgü Hırka Modeli


ÇOCUK HIRKA MODELİ 3 DÜĞMELİ

Çocuğunuz ve bebeğiniz için örebileceğiniz Açıklamalı Çocuk, Bebek örgü hırka modeli, Daha fazla Bebek örgüsü için bebek örgü modelleri katagorimize bakınız.

Malzemeler: Turuncu 3 yumak yada ( Alize burcum klasik 154 3 yumak ) – Şiş 6 numara

Beden: Verilen ilmek sayıları 24 ay içindir. Daha küçük aylarda, her cm için 3 ilmek veya 3 sıra eksilterek hesaplayınız.

Çocuk Hırka Modeli Yapılışı

ÖN: 35 ilmekle haraşo başlanır. 14 cm sonra düğme için ilik açılır ( 1 dolayarak arttır 1 kes ). Kol için 16 cm sonra diğer tarafa 53 ilmek ilave edilir. Bu arada 7 sırada 1, 2 ilik daha açılır. Yaka oyuğu için, düğme ilik tarafından 6 ilmek kesilir. Diğer sıralarda, 3,2 ve 2 kere 1’er ilmek kesilir. Kol genişliği 15 cm olduktan sonra ilmekler kapatılır.

ARKA: 66 ilmekle haraşo başlanır. 16 cm sonra, her iki taraftan 53’er ilmek ilave ederek kol başlanır. Omuzlara gelmeden 1 cm ( 2 sıra ) ortadaki 16 ilmek kesilir. Arka ve ön bittikten sonra, kollardan dikilir. Yakaya ilmek takılıp; 3 cm haraşo örülür ve katlanarak iç kısımdan dikilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Xnxx