Çocuk örgü Elbise ve panço
Örgü panço Çocuk

Çocuk örgü Elbise ve panço


Pirinç örgü Elbise, Pirinç örgü panço modelleri ; Kız Çocuk örgü elbise modeli ve Kız çocuk örgü panço modeli Resimli ve anlatımlı yazılmıştır.

KIZ ÇOCUK  ÖRGÜ PANÇO

Kız çocukları için örgü panço modelinin yapılışı şemalar yardımıyla anlatılmıştır. Panço bittikten sonraki halini resim galerimizde görebilirsiniz.

 

Örgü panço için gerekli olan Malzemeler: Renk 601 akıllı ip 160 gr, Şiş numarası 4

sablon panco Çocuk örgü Elbise ve panço

Çocuk örgü panço şablonu Resme tıklayarak yakınlaştırabilirsiniz

Kız çocuk örgü panço modeli yapılışı: 95 ilmekle pirinç örgü başlanır. 5 sıra pirinçten sonra her iki yanda 4 ilmek olarak düz örgüye geçilir. 118 cm sonra 5 sıra pirinç örüp, ilmekler kesilir. Şemada gösterilen A kenarları birleştirilip dikilir.

KIZ ÇOCUK  ÖRGÜ ELBİSE

Malzemeler: Renk 602 akıllı ip 275 gr, Şiş numarası 4

sablon orgu elbise modeli Çocuk örgü Elbise ve panço

Çocuk Örgü elbise modeli şablonu Resme tıklayarak yakınlaştırabilirsiniz.

Kız çocuk  örgü elbise yapılışı Ön ve Arka aynı: 56 ilmekle pirinç örgü başlanır. 14 sıra sonra düz örgüye geçilir. Şemada belirtilen yaka kısmı 9 ilmek ile pirinç örülür ( 21 cm boyunca ). Daha sonra düz örgü devam eder. 14 sıra pirinç örüp ilmekler kapatılır.

Kız çocuk   örgü elbise yapılışı Etek Ön ve Etek Arka aynı: 75 ilmekle pirinç örgü başlanır. 14 sıra pirinçten sonra tek taraf 8 ilmek pirinç devam ederek düz örgüye geçilir. Şemaya göre 14 sıra pirinç örüp ilmekler kapatılır.

Kız çocuk  örgü elbise yapılışı Montaj: Ön ve arka parçaların yaka ve kol ucu açık kalarak kenarlardan dikilir. Bel açıklığı da açık bırakılıp, alt yanlarda dikilir. Etek ön ve arkanın bel açıklığı boş bırakılıp yanlar dikilir. Pirinç örgü kenarlar dikilmez. Üst parça ile bel kısımları birleştirilip dikilir.

 

Diğer bebek ve çocuk örgüleri için Tıklayınız

Diğer örgü modelleri için Tıklayınız

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Xnxx