Çocuk Mont Modelleri
mavi kız çocuk montu

Çocuk Mont Modelleri


ÇOCUK MONT MODELLERİ

BEBEK MONTLARI KIZ VE ERKEK ÇOCUK KABAN MODELLERİNDE 2013 YILINDA NELER VAR
kız çocukları için kaban modelleri ile erkek çocukları için kaban modelleri ; Havalar soğudu minik bedenler üşümeye başlamıştır. Kız erkek çocuklarınıza henüz mont almadıysanız bu yazımızda size en güzel en ekonomik en kaliteli en hijyenik montları tanıtacağız. Alacağınız montu çocuğunuzun giyeceğini asla unutmayın duyulmamış markalara fazla rağbet göstermeyin. Çocuklarınıza bir şey alırken en önemlisi sağlıklı ve hijyenik olması en önemli husustur. Çünkü çok küçük oldukları için çok güçlü bir yapıya sahip değillerdir. Alacağınız montun kalın yağmur ve rüzgar geçirmemesi çok önemlidir. Kız çocuklarında pembe,kırmızı,yeşil.mor ve lila renkleri hakimken erkek çocuk modellerinde ise ağırlık olarak lacivert buz mavisi kırmızı ve beyaz ön plana çıkmıştır. Ancak bu yıl dikkati çeken erkek çocuk giyiminde renk sınırlaması olmamasıdır. Erkeklerde koyu renkler ağırlıklı olduğu halde aralara kırmızı, sarı, yeşil ve lila renkler fazlasıyla katılmıştır. Kız çocukları için bu yıl 2012 1013 döneminde en çok göze çarpan onlarında artık pırıltılı olması. Taşlı modeller bu sene kı çocuklarımızın en çok tercih ettikleri oluyor. Modacılar da çocukları artık unutmuyorlar onların seçimine ne giymek istediklerine özen gösteriyorlar. Eskiden çocukların seçim şansları çok az iken günümüzde çok fazla çeşit bulabildikleri için aileler seçim hakkını çocuklara bırakıyorlar. Cıvıl cıvıl renk renk desen desen kapşonlusu puantiyelisi şapkalısı hayal edecekleri her şey var. Modellere baksanıza onlar giydiklerinde mutluysa ailelerde mutlu oluyor.
Erkek çocuklarında ise televizyonda hayran oldukları her türlü çizgi karakter kahramanlarını istedikleri montlarda bulabiliyorlar.
Bu yıl çocuk modellerinde de erkek kız fark etmez astronot modelleri içi iki parçalı olanları var içi salopet dışı mont bunlar çok kullanışlı olabilir iki parça olduğu için sonbaharda da ister içini ister dışını kullanabilirsiniz kışın da ikisini bütünleyip giyebilirsiniz. Önemli olan rahatlık kolay kullanım ve hiçbir şekilde çocukların soğuk almasını önlemek.
Renkli tasarımları bir birinden şık montlara göz atmak isteyenler bu siteden istedikleri modelleri bulabilirler hangi modeli nereden hangi mağazadan alacağınıza bakabilirsiniz resim galerimizde her türden çeşit bulabilir çocuğunuza mont kaban almadan önce sitemizden fikir sahibi olabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Xnxx