Bebek örgü Yelekleri
Bebekler için düğmesiz örgü yelekler

Bebek örgü Yelekleri


BEBEK ÖRGÜ YELEK MODELLERİ 

Mavi renkli düğmesiz bebek örgü yelek ve kız bebek örgüsü için pembe renkli bebek örgü yelek modeli tek bir şablonu iki örgü içinde kullanılacak. Düğmesiz bebek örgü yelek modelleri 1 ila 4 yaş arası bebekler için örülebilir

DÜĞMESİZ PEMBE BEBEK ÖRGÜ YELEK

Düğmesiz bebek örgü yelek modelleri Örgü  şablonu resmi

sablon bebek orgu yelek modeli Bebek örgü Yelekleri

Bebekler için örgü yelek şablonu Şablonu yakınlaştırmak için resme tıklayınız

Düğmesiz bebek yelek örgüsü için malzemeler: Renk Alize marka şekerim bebe renk numarası 303 60 gr , Şiş 3,5

Düğmesiz pembe bebek yelek modeli yapılışı: 72 ilmek haraşo ile başlanır. 4 sıra haraşo ördükten sonra her iki yanda 6 ilmek haraşo örülerek, 1 arttırıp 1 eksiltme yapılır. ( 1 sıra ). Daha sonra 7 ilmek haraşo, 6 ilmek düz 1 dolayarak arttır, 2 ilmek düz, 1 dolayarak arttır, 8 ilmek düz, 1 dolayarak arttır, 2 ilmek düz, 1 dolayarak arttır, 22 ilmek düz, 1 dolayarak arttır, 2 ilmek düz, 1 dolayarak arttır, 8 ilmek düz, 1 dolayarak arttır, 6 ilmek düz, 7 haraşo.

12 sıra boyunca aynı yerlerden arttırarak devam edilir. 13 – 14 – 15 sıralar arttırarak haraşo örülür. Daha sonra  A, B noktaları 2 ilmekle birleştirilir, yeleğin etek kısmı düz ve haraşo olarak devam eder. ( 17 cm ).

DÜĞMESİZ MAVİ YEŞİL BEBEK ÖRGÜ  YELEK

Düğmesiz bebek yelek için malzemeler: Renk Alize marka şekerim bebe renk numarası 303 60 gr , Şiş 3,5

Düğmesiz mavi yeşil bebek yelek modeli yapılışı: 72 ilmekle haraşo ile başlanır. 6 cm haraşo örüldükten sonra, 2. adıma geçilir.

2. adım: 7 ilmek haraşo, 6 ilmek düz, 1, dolayarak arttır, 2 düz, 1 dolayarak arttır, 8 ilmek düz, 1 dolayarak arttır, 2 düz, 1 dolayarak arttır, 22 ilmek düz, 1 dolayarak arttır, 2 düz, 1 dolayarak arttır, 8 ilmek düz, 1 dolayarak arttır, 2 düz, 1 dolayarak arttır, 6 ilmek düz, 7 haraşo.

20 sıra boyunca arttırarak devam edilir. Arttırma durduktan sonra etek kısmına geçilir.

Kol için şema: A ve B noktalarının arasındaki bölüm 14 cm boyunca düz örülür. Sonra 7 sıra haraşo örüp ilmekler kapatılır. Daha sonra A ve B noktaları 4 ilmek daha ilave ederek birleştirilir. Diğer kol kısmına kadar örülür. Sağ taraf gibi, sol tarafta örülür. A – B noktaları kısmı örülür. Koltuk altından itibaren 16 cm düz, 7 sıra haraşo örüp ilmekler kapatılır.

 

Bütün örgü modelleri için Tıklayınız 

Diğer Bebek örgü  modelleri için Tıklayınız

 

 

Bebek örgüleri, bebek örgü yelekleri, bebek örgü modelleri, bebek örgü modelleri ve yapılışları, bebek örgü örnekleri,Düğmesiz bebek örgü yelek modelleri, Bebek örgü yelek modelleri, bebekler için yelek örmek, düğmesiz bebek yelekleri, bebek yelek örgü modelleri, örme bebek yelekleri

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Xnxx