Bebek örgü süveter modeli
Bebekler için süveter örmek

Bebek örgü süveter modeli


RENGARENK BEBEK SÜVETER

Bebekler için örgü elbise modelleri, Bebek örgü süveter modeli ; Bebeklerinizi iyi ve güzel giydirmek için örebileceğiniz harika bir süveter modeli ister torununuza isterse kendi bebeğinize veya eşinizin dostunuzun bebeğine örebileceğiniz harika bir süveter modeli, Bebekler içi örgü modellerimize bakabilir veya bu bebek örgü süveter modeli örebilirsiniz. Şablonlar yardımıyla kolaylıkla örülebilir Örme işlemi bittikten sonraki halini de Resim galerimizden görebilirsiniz.

Bebek örgü Süveter modeli için  Malzemeler: 3,5 numara şiş 320 gr ip

Rengarenk bebek süveter yapılışı Ön: 72 ilmekle başlanır. 20 ilmek ters örgü, örgü raporu olarak devam eder. Ters örgüuyle bitirilir. 46 cm boyunca kol tarafından 5 sırada 1, ilmek eksilterek devam eder. Daha sonra düz örgüye geçilir. 2 sıra düz örgüden sonra 1 arttırıp 1 eksiltme yaparak kemer için yol açılır. Düz örgüyle devam edilir. Yaka kısmından 8 cm de 1 ilmek açılır. Kol yuvası için önce 3, sonra 2 ilmek keserek düz örgüye devam edilir.

Rengarenk bebek süveter yapılışı Arka: 137 ilmekle başlanır. 20 ters örgü ve rapor çalışılır. 46 cm boyunca  yanlardan 5 sırada 1 ilmek eksilterek devam eder. Daha sonra düz örgüye geçilir. 2 sıra düz örgüden sonra 1 arttırıp 1 eksiltme yaparak kemer için yol açılır. Düz örgüyle devam eder.

Rengarenk bebek süveter yapılışı Kol: 65 ilmekle başlanır. 20 ters örgü örgü raporu ve 20 ters örgüyle devam eder. 20 cm sonra düz örgüye geçilir. 12 cm düz örülür. Daha sonra yanlardan her sırada 1 ilmek eksilterek devam eder. 18 cm sonra ilmekler kapatılır.

sablon bebek orgusu Bebek örgü süveter modeli

Bebek örgü süveter şablonu Okuyamıyorsanız yakınlaştırmak için resime Tıklayınız

 

Bütün örgü modelleri için Tıklayınız 

Diğer Bebek örgü  modelleri için Tıklayınız

 

 

Konu ile alakalı kelimeler : Yeni bebek yelekleri, Bebek örgüleri, Bebek örgü, Tığ işi bebek yelekleri, Tığ işi hırka modelleri, örgü bebek yeleği, bebe yelekleri, bebek yelekleri, örme bebek yelekleri, örme bebek giysileri, bebek giysi örgüleri, bebek hırkası, bebek kazakları modelleri, Bebek örgüleri modelleri, Bebek elbise örgüleri, süveter modelleri erkek, bebek süveterleri örgüleri

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Xnxx