Bayan delikli örgü yelek modeli
Delikli örgü yelek

Bayan delikli örgü yelek modeli


UZUN DELİKLİ ÖRGÜ YELEK

Bayan uzun delikli kahverengi örgü yelek modeli; Boğazlı bir body ile giyebileceğiniz harika bir kombin. Günlük şık ve rahat.Bir model olan Bayan delikli örgü yelek modeli yapılışı. şablonları ve yazılanları yapmanız yeterli örgü yelek bittikten sonra nasıl olacağını görmek için resim galerimize bakabilirsiniz. İstenirse kırmızı, siyah vb. renklerde örülebilir.

 

Bayan delikli örgü yelek modeli için Malzemeler: Renk koyu kahverengi 500 gr, Şiş 4,5 numara 4

uzun orgu yelek sablonlari Bayan delikli örgü yelek modeli

Örgü yelek şablonları

Resimdeki yazıları okuyamıyorsanız Resme Tıklayarak yakınlaştırın

  Uzun kahverengi örgü yelek yapılışı Ön: 36 ilmek düz örgüyle başlanır. Örgü raporuna uygun devam edilir. Kol için, tek taraftan her gelişte 1 ilmek arttırılır. 17 cm sonra 75 cm boyunca tek taraftan 2 sırada 1 arttırmaya devam eder. ( etek eni 40 cm olana kadar )

Uzun kahverengi örgü yelek yapılışı Arka: 70 ilmek düz örgü ile başlanır. Örgü raporuna göre devam eder. Kollar için 17 cm boyunca her iki yandan 1’er ilmek arttırılır. Daha sonra 2 sırada 1, 1’er ilmek arttırarak, etek eni 50 cm olana kadar devam eder.

Uzun kahverengi örgü yelek yapılışı Yaka: 230 ilmek 2 düz 1 ters olarak 15 cm yüksekliğinde lastik örülür.

Uzun kahverengi örgü yelek yapılışı Montaj: Ön ve arka omuz arasında 20 cm açık kalacak şekilde yakayı dikiniz. Ön parçaların üstten 10 cmlik kısımlarını dikiniz.

 

Diğer bütün örgü modelleri için Tıklayınız 

Diğer  örgü hırka ve yelek  modelleri için Tıklayınız

 

Xnxx