Erkek örgü kazak modelleri
Örgü atkı ve kazak anlatımlı

Erkek örgü kazak modelleri


Örgü Kazak

Modelleri

Örgü Atkı Modelleri

Anlatımlı atkı ve anlatımlı erkek kazak modelini siz sevgili ziyaretçilerimiz için hazırladık. Örgü şablonlarını ve anlatımları takip ederek kolayca bu örgüleri dokuyabilirsiniz.

 

Erkek reglan kollu örgü kazak anlatımlı ve bayan angora lux atkı örgüsü resimli anlatımlı, Resimli anlatımlı atkı modelleri, Resimli anlatımlı örgü kazak modelleri, erkek örgü kazak modeli reglan kol modelli, bayan angora atkı modeli lüx , En güzel örgü modellerini sitemizden takip edebilirsiniz tek yapmanız gereken sitemizi sık kullananlara eklemek. 

 

TRABZAN ATKI ÖRGÜ MODELİ  BAYAN

Bayan atkı örgüsü için gereken Malzemeler: Renk numarası 47069 Alize yün 70 gr, Şiş 4 numara

atki sablonu Erkek örgü kazak modelleri

bayan örgü atkı şablonu

  Atkı şablonunu yakınlaştırmak için resme tıklayın

15 ilmekle düz örgü başlanır ve şema takip edilerek verilen ölçülerde örülür.

Atkı bitiminde etrafı 1 sıra trabzan geçilir. Daha sonra düz renk angora lüx ile atkının etrafı tığ ile tamamlanır.

 

REGLAN KOLLU ÖRGÜ ERKEK KAZAK

Erkek örgü kazak modeli için gereken Malzemeler: Dilediğiniz renkte akıllı ip 540 gr, Şiş 4 numara

kazak sablonlari Erkek örgü kazak modelleri

anlatımlı örgü kazak şablonu

Reglan kollu örgü erkek kazak yapılışı Ön: 100 İlmekle 2/2 lastik başlanır. 6 cm lastikten sonra düz örgüye geçilir. 44 cm örülür. Kol kısmına gelindiğinde her gelişte ve gidişte kenarlardan 3 düz örüp 1 ilmek kesilir.

Reglan kollu örgü erkek kazak yapılışı Arka: 100 İlmekle 2/2 lastik başlanır. 6 cm lastikten sonra düz örgüye geçilir. 44 cm örülür. Kol kısmına gelindiğinde her gelişte ve gidişte kenarlardan 3 düz örüp 1 ilmek kesilir.

Reglan kollu örgü erkek kazak yapılışı Kol: 40 ilmekle 2/2 lastik başlanır. 6 cm lastikten sonra düz örgüye geçilir. 5 sırada 1, her iki yandan 1’er ilmek arttırılarak örülür. 44 cm sonra her iki yandan 3 düz örüp 1’er ilmek kesilir. ( her gidiş ve gelişte )

Reglan kollu örgü erkek kazak yapılışı Montaj: Kollar bedene dikilirken, kollardan bir tanesini dikmeden yakaya şiş takılır. 5 cm lik 2/2 lastik örülür. Aynı yere 17 cm lik fermuar dikilir.

 

Diğer bütün örgü modelleri için Tıklayınız 

 Diğer Örgü Kazak Bluz  Modelleri için Tıklayınız

Atkı,Bere,Fular Örgü Modelleri için Tıklayınız 

 

 

 

Konu ile alakalı kelimeler : Bayan lux atkı örgü anlatımı, Bayan atkı örgüsü, Atkı örgüsü resimli anlatımlı, Resimli anlatımlı atkı örgüsü, Erkek örgü kazak modelleri, Erkek örgü kazak resimli anlatımlı, Anlatımlı reglan erkek örgü kazak modeli, Erkek örgü kazak modelleri, Resimli anlatımlı örgü kazak modelleri, Resimli anlatımlı örgü modelleri, erkek ve bayan örgü modelleri

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Xnxx