Bayan Örgü Hırka Modelleri
Düğmesiz bayan hırka örgü modelleri

Bayan Örgü Hırka Modelleri


DÜĞMESİZ KIRMIZI ÖRGÜ HIRKA

Bayan düğmesiz kırmızı örgü hırka modeli, Bayanlar için anlatımlı resimli düğmesiz örgü hırka modeli; Kırmızı renkteki bu örgü hırka modeli bayanlar için oldukça cezbedici görünüyor. Bahar mevsimlerinde özellikle kullanılabilecek bir örgü hırka modeli, Diğer örgü hırka modelleri ve diğer örgü kazak modelleri, Örgü bolero modelleri, Bayan örgü modelleri ile erkek örgü modellerini Örgü modelleri katagorimizde bulabilirsiniz. Şablonlar ve örnekler yardımıyla kolaylıkla  örebileceğiniz bir model.

Düğmesiz örgü hırka modeli için gereken Malzemeler: Renk kırmızı 200 gr,Şiş 5 numara

Düğmesiz kırmızı örgü hırka modeli yapılışı Ön: 50 ilmekle 2/2 lastik başlanır. 12 sıra ördükten sonra düz örgüye geçilir. Kol oyuğu için önce 3, sonra 2 ilmek kesilir ve örmek örgüye başlanır. Ayrıca yaka kısmında her gelişte 1 ilmek keserek devam edilir.

Düğmesiz kırmızı örgü hırka modeli yapılışı Arka: 100 ilmek 2/2 lastik başlanır. 12 sıra sonra düz örgüye geçilir. Kol oyuğu için önce 3, sonra 2 ilmek kesilir. Aynı zamanda örnek örgüye başlanır. 22 cm sonra ilmekle kapatılır.

Düğmesiz kırmızı örgü hırka modeli yapılışı Kol: 42 ilmekle 2/2 lastik başlanır. 10 sıra sonra örnek örgüye geçilir. 10 sırada 1, her iki yandan 1’er ilmek arttırılır. 47 cm sonra her iki yandan 1’er ilmek eksilterek 19 cm sonra kesilir.

Düğmesiz kırmızı örgü hırka modeli yapılışı Montaj: Ön parçaların düğme kısmına şiş takıp 10’ar sıra 2/2 lastik örülür. Ayrıca yaka için; 1O ilmekten oluşan 2/2 lastik örgü yapılır. ( 120 cm ). Yaka kısmına dikilir.

sablon dugmesiz orgu bayan hirka Bayan Örgü Hırka Modelleri

Düğmesiz örgü hırka şablonları

Düğmesiz örgü hırka modeli Resminin üzerine tıklayarak yakınlaştırabilirsiniz  

ornek raporu dugmesiz orgu hirka modeli Bayan Örgü Hırka Modelleri

düğmesiz örgü hırka modeli Örnek raporu

Düğmesiz bayan örgü hırka modeli örnek raporunun üstüne tıklayıp yakınlaştırabilirsiniz 

 

 

Bütün örgü modelleri için Tıklayınız 

Diğer hırka modelleri için Tıklayınız

 

 

Konu ile alakalı kelimeler; Örnekli anlatımlı örgü hırka modelleri, Anlatımlı örgü modelleri, Anlatımlı bayan örgü kazak ve hırka modelleri, Anlatımlı erkek örgü kazak modelleri, Düşük omuzlu örgü kazak modelleri, Resimli anlatımlı örgü kazak çeşitleri, En güzel örgü hırka modelleri, Düşük omuzlu örgü kazak örnekleri, Örnekli örgü kazak modelleri, Bayan örgü kazak modelleri, Örgü hırka modelleri, Düğmesiz örgü hırka modelleri, Düğmesiz bayan örgü hırkası, Hırka örnekleri resimli, Bluz örnekleri örgü modelleri

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Xnxx