Alındaki kırışıklıklar için maske
Alındaki Kırışıklıklar için maske

Alındaki kırışıklıklar için maske


ALINDAKİ KIRIŞIKLIKLAR İÇİN MASKE

Alındaki Kırışıklıklar: Özellikle 30lu yaşlardan sonra meydana gelen ciltteki değişimlerle ortaya çıkan kırışıklıklar’dır. Bu kırışıklıklar daha erken yaşlarda çıkıyorsa Ergenlik döneminde fazla sivilceli bir cilde sahiptiniz ve sivilcelerinizi sıkıyordunuz diyebiliriz.

 

Alındaki kırışıklıklar yüzde var olan en belirgin kırışıklıklar’dır. İnsanlarla iletişim kurarken görünen en belirgin bölge olduğu için insanı en rahatsız eden kırışıklıklar alındaki kırışıklıklar’dır. Sizler için hazırladığımız Doğal maske tarifi ile alnınızdaki kırışıklıkları azaltabilir hatta bu kırışıklıklar çok derin değilse bunlardan tamamen kurtulabilirsiniz. Güzellik Kategorimizin Yüz güzelliği bölümünden diğer yüz maskelerine bakabilir sadece alın kırışıklığı için değil diğer kırışıklıklar içinde çözüm önerilerimizi bulabilirsiniz. Üstelik cilt besleyici maske tarifleri ile doğal peeling etkisini yüzünüz de hissedebilirsiniz.

 

Alındaki Kırışıklıkları Gidermek için Maske Tarifi

Malzemeler: 1 Çorba kaşığı pirinç, 2 damla jojoba yağı, 1 tatlı kaşığı bal, 1 su bardağı su ve 1 elmanın suyu

Hazırlanışı Ve kullanımı : Pirinci suda pişirin. Daha sonra soğumaya bırakın ve jojoba yağını, balı ve elmanın suyunu pirinçli suya ilave edin. Daha sonra bu karışımı bir kap içerisinde saklayın ve haftada en az 2 kez  yüzünüze sürün ve yarım saat bekletin.

 

Karışımın Gerginleştirici ve cilt canlandırıcı etkisi sayesinde Kısa sürede alnınızdaki kırışıklıkların azaldığını fark edeceksiniz.

Xnxx