Ajur Bayan Örgü Kazak Modeli
v yakalı bayan örgü kazak modelleri

Ajur Bayan Örgü Kazak Modeli


BAKLAVA DESENLİ AJUR ÖRGÜ KAZAK

Baklava desenli ajur örgü kazak ; Gömlek üstüne giyilebilecek bu V yaka kazak toplantılarda ve sportif bir normal günde çok şık bir seçim olacak. Kazağın yanı sıra süveter görüntüsü ile bu baklava desenli v yaka ajur kazak çok güzel görünüyor.

Malzemeler: Renk Kahverengi 100 gr, Şiş 4,5 numara

baklava desenli kazak orgu raporu Ajur Bayan Örgü Kazak Modeli

baklava desenli kazak şablonları ve örgü raporu

Şablonların ve örgü raporunun üzerine tıklayarak yakınlaştırabilirsiniz

Baklava desenli ajur örgü kazak yapılışı Ön: 86 ilmekle 2/2 lastik başlanır. 8 cm sonra örgü raporunda verilen şekilde örmeye devam edilir. Lastikten 13 cm sonra ortadan 1 ilmek keserek V yaka çalışmasına başlanır. Her iki sırada 1’er ilmek keserek omuz eni 10 cm olana kadar devam edilir. Kol oyuğu için ise başlangıçtan 35 cm sonra önce 3, sonra 2 ilmek kesilir.

Baklava desenli ajur örgü kazak yapılışı Arka: 86 ilmekle 2/2 lastik başlanır. 8 cm sonra, örgü raporunda verilen şekilde örmeye devam edilir. Kol oyuğu için ise başlangıçtan 35 cm sonra önce 3, sonra 2 ilmek keserek omuzlara kadar devam edilir.

Baklava desenli ajur örgü kazak yapılışı Kol: 45 ilmekle 2/2 lastik başlanır. 8 cm sonra örgü raporuna geçilir. Her baklava bittiğinde her iki yandan 1’er ilmek arttırılır. 44 cm sonra, 13 cm boyunca yanlardan 1’er eksilterek bitirilir.

Baklava desenli ajur örgü kazak yapılışı Montaj: Omuzlardan biri dikildikten sonra, yaka kısmına şiş takıp 10 sıra 2/2 lastik örülür. Yakanın V ucuna gelindiğinde 3 ilmek birden örülür. Nemli bir bez ile ütülenmesi tavsiye edilir.

 

Diğer bütün örgü modelleri için Tıklayınız 

 Diğer Örgü Kazak Bluz  Modelleri için Tıklayınız

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Xnxx