Adnan Oktarın Melekleri


ADNAN OKTAR VE MELEKLERİ

Adnan Oktar kimdir:   Adnan Oktar diğer adıyla Adnan hoca 1956 Ankara doğumludur. Kendi cemaatinin lideri ve araştırmacı yazar olarak da bilinen Adnan Oktar. Diğer adıyla Harun Yahya dır kitaplarını Harun yahya ismi ile piyasaya sürmüş ve bazı kişiler tarafından Harun yaya olarak anılmıştır.  A9 tv – Harunyahya.tv de programlarını melekleriyle birlikte sürekli çarpıcı açıklamalarda bulunmaktadır. Adnan hoca ( Adnan Oktar ) ın melekleri hakkındaki bilgiyi ve resimleri sayfamızın altındaki resim galerimizde bulabilirsiniz.

Bazı kaynaklarda asıl adının Adnan Arslanoğulları olduğu söylense de GATA tarafından verilen askerliğe elverişli raporunda Adnan Oktar olarak geçmektedir. Harun Yahya ismiyle yayınladığı 300 e yakın kitabı olduğu öne sürülen Adnan Oktar Harun Yahya ismiyle yayınlanan kitaplarını kendi cemaati ve cemaat teki arkadaşları ile kaleme alıyor.

GATA askerliğe elverişli raporu verse de 1993 yılında Eskişehir Hava hastanesinden Askerliğe elverişli değildir raporu alarak askerlikten muaf olmuştur.

Adnan Oktar hakkında 1991 yılında kokain kullandığı iddası ile İstanbul Emniyeti tarafından dava açılmış fakat ‘ delillerin şüpheli olduğu ‘’  ‘’ şüphelerin sanık lehine yorumlanması gerekliliği ‘’ ilkesi uyarınca 22 şubat 1994 tarihinde beraat etmiştir.

Adnan hocanın ( Adnan Oktar ) Melekleri

Kamuoyunda Adnan Oktar kadar kızları da meşhurdur. Birbirinden güzel kızlarla sunduğu Programlarla dikkatlerine üzerine çeken Adnan Oktar ın Kızlarından Didem Ürer

Didem Ülker Kimdir

Didem Ülker Adnan Oktar ın melekleri diye hitap edilen güzel kızların ablası ve kordine edicisidir. Kızlar hakkında hemen hemen her şeye karar verer Didem Ülker Diğer meleklere göre ağır başlı uysal ve içine kapanıktır. Yılların verdiği birikimleri harmanlamış ve bu doğrultuda diğer kızlara örnek teşkil etmektedir.  İstanbul doğumlu güzel  didem Ülker  Orta ve liseyi İstanbul da okumuştur.  Yüksek öğrenimi İstanbul üniversitesi işletme bölümünde başlamış daha sonra Boğaziçi Felsefe bölümünden mezun olmuştur. İngilizce ve Almancası çok iyi olan güzel daha sonra Arapça öğrenmeyi denemiş ve zayıfta olsa Arapçayı da öğrenmiştir.

Adnan Oktar ın açıklamalar yaptığı A9 kanalında Canlı Sohbet programı sunmaktadır.

Adnan Oktar ın meleklerini Didem Ülker, Aylin kocaman  ve diğerlerinin fotoğraflarını resim galerimizde bulabilirsiniz.

 

 

 

 

Xnxx